Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow 40. - Třpytivý kolotoč a kávový týden - 6. 9. 2014
photo

5. 9.Freitag

photo

6. 9.Samstag

photo

7. 9.Sonntag

photo

8. 9.Montag

photo

9. 9.Dienstag

photo

10. 9.Mittwoch

photo

11. 9.Donnerstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
že bych začala fotit makro? ale jenom kvůli tomu bokehu! jenom kvůli těm kolečkám! konečně vidím Amy!!! je to úžasný pejsek, hned si ji oblíbím! odpoledne na Folkomíně a potom výborná káva s přáteli...toulání se po Praze a v pozdní večer, to už je devět fotek málo, jsme navštívili Krymskou a poslechli kousek Kabaretu for Semafor.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

9/16/2014 1:56:45 PM
já sem na detaily a proto se mi líbí sobotní 1, ale i úterní 5 :-) zdravím
9/11/2014 8:17:20 PM
Martinko, dokonalý, ale opravdu dokonalý týden!! Tvoje pocity a nálada... k tomu ten název týdne... výstižné... Štěňátko Amy je úžasné, úplně jsem si vzpomněla na Berouška, když vypadal takhle, to byl ještě hodnej a roztomilej :DD Jinak můj výraz na poradě... :DD líp jsi to vystihnout nemohla :DDD a moje zuby na fotce z výtvarky mě poněkud děsí :D Ne, tenhle týden je fakt parádní a já se opravdu dost stydím za to, co teď hodlám zveřejnit :DDD Těším se na další, jsi prostě skvělá! :)


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 40. - Třpytivý kolotoč a kávový týden - 6. 9. 2014