Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow Welcome, Ameriko!:-) - 26. 6. 2015
photo

21. 6.Sonntag

photo

22. 6.Montag

photo

23. 6.Dienstag

photo

24. 6.Mittwoch

photo

25. 6.Donnerstag

photo

26. 6.Freitag

photo

27. 6.Samstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Už skoro týden nejsem schopna se najíst, až se sama divím, že nemám vůbec žádnou potřebu potravy:-)Chlapi na lešení dnes taky makají..Páry tu máme jak v devatenáctém století, století páry:-)Děláme svačinku na cestu, americké děti už budou po zítřejší snídani odjíždět..Nejdůležitější okamžik týdne: konečně jsem dostala po 4 letech smlouvu na dobu neurčitou!:-)Při večeři nás čekalo překvapení: všichni naši amneričtí strávníci nám poděkovali a předali květiny a pamětní list, bylo to dojemné a milé..Doma ještě Rexík sexuálně zneužil Edovy sběratelské vášně a tudíž nepozornosti, a Edu sprostě poskákal:-)))
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

7/10/2015 6:27:06 PM
Tyyyjo, respekt k těm 15ctkám! Bych padla... Ale snídaně vypadaly všecky moooc nádherně, dala bych si! :) Ta pamětní listina je super!
7/6/2015 4:34:32 PM
Mamko, super týden. Hodně zajímavý a jako vždy geniálně nafocený :-)
7/2/2015 1:52:17 PM
Ne6, "Americké ditky" :-) Po7 :-))) Út8 :-) Čt9 :-) Pá5 !!! Jen se divím, že je to pořád možné. "Propouštět" na prázdniny. Jsem rád, že už máš klid. So9 :-). To s Janou bude přechodné, měli jste všechny nevěřitelně náročný a vypjatý týden. Měj se a věřím, že se uvidíme na Hamrech.
7/2/2015 10:18:56 AM
Šari, bravo, že jsi to v tom zápřahu ještě dokázala zdokumentovat! Gratuluji ke smlouvě a přeji zdárné vyšumění všech pracovních konfliktů ; )
6/30/2015 9:07:11 PM
To jste si teda mákly holky, ale spokojené žaludky za to asi stály;-) A konečně si tě začali cenit na víc jak jeden rok :)
6/30/2015 8:21:36 PM
Omlouvám se za chybu, omylem jsem vložila fotku z týdne již minulého na pozici č. 2 v neděli:-)
6/30/2015 7:27:58 PM
Hodně zajímavé ...


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Welcome, Ameriko!:-) - 26. 6. 2015