Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day Týden mezi Vltavou a Dyjí - 14. 9. 2010
photo

8. 9.Mittwoch

photo

9. 9.Donnerstag

photo

10. 9.Freitag

photo

11. 9.Samstag

photo

12. 9.Sonntag

photo

13. 9.Montag

photo

14. 9.Dienstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Mikulov-Lednice-Břeclav, celkem 350km. Vlakem do Prahy. Ne že bych se na expedici nějak zahřál, ale v Praze už je fakt asi podzim. 1-2 Ranní Mikulov 3. Lednice jinak 4-5 Lužní lesy na Dyji 6-7. vlakem domů 8. V Praze je snad už podzim? 9. A konečně jsem zmokl
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

9/20/2010 9:59:59 PM
JN: tak já si taky narušuju, když sedím v kanclu, venku svítí sluníčko...taky rači nekoukám..uf ZD: oba břehy Dyje jsou tu tak krásné! Na kanál jsem ostatní zatáhl kvůli akvaduktům, ten den jsme objevili 3 (poslední ale by l na Dyji v Drnholci, ne na kanále). Chtěl jsem se stavit na výstavě WOL, ale časově to neklaplo...Slup - kdybych to věděl, nejeli bysme přes Hnízdo...svět je malinkatej, ba!
9/19/2010 9:19:26 PM
Romku projel jsi krásná místa na znojemsku. Králův stolec je místo kam chdívám moc rád a Jaroslavice? Ve vedlejší obci SLup jek rásný vodní mlýn a jezdíme tam k Prčíkovým. JO a ten krhovický kanál sprvuje firma kde pan Prčík pracuje :-) Svět je prostě malý :-)
9/19/2010 5:54:50 PM
To mi nedělej. Moje pracovní morálka je kvůli tvým fotkám před začátkem týdne naprosto podlomena.
9/19/2010 11:53:02 AM
Romku, jezdím stejnými trasami jako vy. :-) Povedený týden. :-) Zdraví Luboš
9/18/2010 8:41:05 PM
Romku! krásné fotky z Vašeho cestování, ta 8. z pondělí je nádherná, nemohla jsem z ní odtrhnout oči..Ale krásné jsou všechny..Že přeju brzké zhojení kolenka a Vás zdravím a přeju mnoho najetých km a skvělých záběrů..Šárka z OV..


Tags more tags

left arrowprevious day Týden mezi Vltavou a Dyjí - 14. 9. 2010