Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow 02 | Last week in Glasgow - 26. 3. 2020
photo

23. 3.Montag

photo

24. 3.Dienstag

photo

25. 3.Mittwoch

photo

26. 3.Donnerstag

photo

27. 3.Freitag

photo

28. 3.Samstag

photo

29. 3.Sonntag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky English
(1) Ráno jsem ještě neměla nejmenší tušení, že mi za několik hodin zruší páteční let do Londýna a já místo toho pojedu v noci 9 hodin autobusem. (2) Poslední oběd (a vlastně i večeře). (3) Zbavování se všeho, i nádobí. (4) Zabaleno. Snad mám všechno. (5) Henry vysavač mi teda chybět nebude. (6) Takhle uklizená kuchyň byla leda tak při příjezdu. (7) Svačina na cestu. Do Tesca už pouští jenom omezený počet lidí a na zemi tam mají nakreslené čtvrce, aby si lidé udržovali vzdálenost. (8) Vrátit klíče a ahoj:( (9) A 9 hodinová cesta přede mnou. Nakonec to nebylo tak zlý. Vypravili dva autobusy, aby lidé neseděli vedle sebe. (1) At the time I took this picture, I had noooo idea they would cancel my morning flight to London and I would have to take an overnight bus to the airport (9-hour long coach...). (2) Last lunch (and dinner). (3) More donations. All must go! (4) All packed, ready to go. (5) I will not miss Henry, the vacuum cleaner. (6) The last time the kitchen was this clean was probably the day I arrived. (7) Snacks for the road. Only a few people are allowed to go into the shop at the same time. (8) Bye room:( (9) And here we go, 9 hours ahead of us. Big thumbs up for sending two buses instead of one to make sure that people were sitting alone!
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

4/8/2020 6:51:01 PM
Tak to byl dost frmol, takhle narychlo se stěhovat!!Jsem zvědavá na mamču teda, jak tohle prožila ona..Každopádně jsi šikulka, všecko jsi zvládla včetně bakalářky:-)) Drž se, foť a buďte zdraví:-)
4/8/2020 1:37:14 PM
Skvěle nafocený week i cesta domů... Těším se na mamky týden, snad se mi podaří ho uhlídat. :-D Mějte se a opatrujte se... :-)
4/8/2020 9:04:49 AM
Ahoj Zuzko. Jsem rád, že vidíš situaci tak pozitivně. Přeju si abys nakazila všechny starší touho pozitivitou. :) Bylo pěkné k tobě nahlédnout. Měj se fajn. :)
4/7/2020 10:32:18 AM
Hodně zajímavé :-)...


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 02 | Last week in Glasgow - 26. 3. 2020