Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow Návraty do rodného kraje 81 - Drsno, ale krásno... - 23. 5. 2021
photo

20. 5.Donnerstag

photo

21. 5.Freitag

photo

22. 5.Samstag

photo

23. 5.Sonntag

photo

24. 5.Montag

photo

25. 5.Dienstag

photo

26. 5.Mittwoch


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
V chladu a dešti jedu do mého rodného Velešína, jsem sestřičkou Marií pozván na oběd...Bohouš si šteluje audiotechniku...odpoledne zajdu za rodiči na hřbitov...a k večeru se cestou na chatu ještě krátce zastavím v Kaplici, dcerka Jana má zítra svátek, tak popřát a uvítat se s ní a s Vláďou...jsou to šikulové, Vláďa je muzikant a kapelník coutryové kapely a dokonce zručně staví strunné hudební nástroje; právě si vyrobil nové a krásné dobro...Jana je učitelka a pro zábavu si maluje; tohle prý jako pomůcku pro své žáky při výtvarné výuce...Mám z nich radost...:-)
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

7/4/2021 6:50:58 PM
No jo, kluci...kdo maže, ten jede...:-)
6/30/2021 9:00:18 PM
Náčelníku, obdivuju tvoje jízdy přes celou republiku.
6/28/2021 9:00:44 PM
Věřím, že cestování je stále náročnější. So6! Jako obraz, jen pověsit. 65 let po maturitě! Út3! Hezký návrat náčelníku !


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Návraty do rodného kraje 81 - Drsno, ale krásno... - 23. 5. 2021