Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day Už mně v hlavě zase Jiskří - 21. 8. 2013
Share week
photo

15. 8.Donnerstag

photo

16. 8.Freitag

photo

17. 8.Samstag

photo

18. 8.Sonntag

photo

19. 8.Montag

photo

20. 8.Dienstag

photo

21. 8.Mittwoch


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Ranní slunce pěkně ozařovalo indianské tee-pee a Vrak v pozadí,nad Jinolkama se klasicky válí mlhy a zrající jeřabiny nenechají na pochybách o blížícím se konci léta. V robotě je pracovně, teda jak pro koho :) dva tři cvaky na doplnění normy a pak se konečně zase označkovat a už za tmy mažu na kole domů. Jen ten skoroúplněk mě ještě zdrží. Jako stativ poslouží sedlo kola. I tak je to máznutý. Ale tady se to až tak neřeší. A za to v tomto devatenáctém týdnu všem díky.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

8/26/2013 10:23:21 PM
Jo, jo, barvičky ty já rád. Na druhou stranu jsou známkou dobrého duševního rozpoložení. Až začnu mastit jenom a jenom BW tak to bude se mnou zlý :) Díky Šárko , to by jsi měla vyfotit, jak se tetelíš. To by mně udělalo radost, vidět takový záběr a vědět, že jsem jeho příčinou :) A vždyť tam u vás máte za humny tak krásný kopce. Tak nesni a vyražte vzhůru. Ahoj
8/26/2013 8:39:15 PM
Vždycky se při pohledu na Tvé krajinky tetelím a říkám si, jak je u nás nádherně:-)A fotokrize je kde?? Myslím, že žádná není a nebude:-)Paráda, zas jsem se odreagovala a zasnila..Ahoj, Šárka..
8/26/2013 11:29:10 AM
čajwoman je fajn. Teda i ta fotka se mi líbí. A ta St2 a 9. Chlape, já Tě žeru. Ale neber to moc osobně, líbí se mi Tvoje příroda!
8/26/2013 11:08:38 AM
To jsou barvičky!! Krásné, moc se mi líbily ty detailní záběry rukou opravdu paráda!
8/26/2013 9:22:28 AM
Št/4,po/3a7,str/2 a top je čajwomen. Howgh...:))


Tags more tags

left arrowprevious day Už mně v hlavě zase Jiskří - 21. 8. 2013