Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow Nad stádem koní - 24. 8. 2013
Share week
photo

20. 8.Dienstag

photo

21. 8.Mittwoch

photo

22. 8.Donnerstag

photo

23. 8.Freitag

photo

24. 8.Samstag

photo

25. 8.Sonntag

photo

26. 8.Montag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Při uklízení si přidělávám práci, ale nenaštve mě to. Na tenhle den se těším a nenechám si ho zkazit. Jedeme s taťkou na kvalifikaci Velké Pardubické a je to prostě bomba. Zkoušíme si na koně sázet, ale neúspěšně. Koukáme na každý dostih a já jsem nervozní, aby se něco nestalo koňům. Nevím jak by na mě zapůsobil pohled na plachtu :( Na fotce číslo 5 je Váňa starší - upadnul, ale naštěstí se ani koni, ani jemu nic nestalo. 6 to je Váňa mladší a 7 je kůň Trezor, který vyhrál hlavní dostih. Byl to úžasný zážitek a já odjížděla s pocitem úlevy, že se žádnemu koni nic nestalo.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

8/31/2013 10:32:42 PM
Všecko zvládneš, zrovna jsem konejšila nešťastnou Lucku:-))Čas letí jako šílenec, za chvíli budou vánoce:-))
8/31/2013 9:58:00 PM
Děkuji Ti moc Šárko :) je konec prázdnin a začátek stereotypních a školních týdnů :D snad to ten další rok nějak přežiju...ještě jednou díky :))
8/31/2013 8:53:29 PM
Parádní atmosféra a krásné (zejména to večerní) světlo:-)Prázdninová paráda, škoda jen, že už je konec..Jo a Ivetka má krásné vlasy a vůbec ve středu to holkám Klusoňkám ohromně sluší:-))Ahoj, Aduško, a nezapomeň, v pondělí vykroč tou správnou nohou a já Ti přeju úspěšný školní rok..Šárka..
8/31/2013 7:25:49 PM
Děkuji Vám oběma :) a máte pravdu, dostihy byli víc než super :)
8/30/2013 12:28:27 PM
Pěkné:-))Spousta rozesmátých tváří...to se mi líbí!!
8/30/2013 9:42:08 AM
Hezký week. Sobotní dostihy jsou super!


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Nad stádem koní - 24. 8. 2013