Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day next dayright arrow (70) Hola hola, škola volá! - 8. 10. 2013
photo

7. 10.Montag

photo

8. 10.Dienstag

photo

9. 10.Mittwoch

photo

10. 10.Donnerstag

photo

11. 10.Freitag

photo

12. 10.Samstag

photo

13. 10.Sonntag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky
Ráno je neskutečná mlha. Přidávám pár receptů do mé kuchařky :D Křečci jsou z ruličky úplně paf a okamžitě jí demolují na malé kousky. Jablíčko jim chutná. Naty přinesla ze školy nebe peklo ráj a prý miluji Justina Biebra :D Dala jsme jí tričko, které už nějakou dobu nenosím. Pak jdu s kamarádkou do skvělé kavárny (Kaaba) a dávám si mátový čaj. Dostala jsem od ní nejskvělejší dárek a to komiks Asterixe a Obelixe v originále!!! Koupila mi ho v Bordeaux na tržišti, je nasmrádlý Francií a já jsem nadšená, OUI!! Hned v tramvaji začínám číst a také zjišťovat, že má francouzština utrpěla silné ztráty za ty tři roky, co se jí už neučím :(
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

10/22/2013 7:55:42 AM
Děkuji všem moc :) pane Josefe, na Šumavě je mi vždy lépe, než v Praze...jsou to takové mé návraty do rodného kraje, jako máte Vy :) Holky, se ségrou máme opravdu dobrý vztah, i když občas se hádáme a nemluvíme spolu...ale to asi mají všichni sourozenci, ne? :) Honzo, na to se moc těším, až si tak za 2-3 roky utrhneme první jablíčko, hruštičku a budeme sbírat první třešně. Mějte se všichni krásně.
10/21/2013 8:00:05 PM
Ahoj :) Super týden. A komiks je parádní. Líbí se mi sázení stromků, taky jsem kdysi dávno pomáhal a je to fajn, projít se vlastním sadem :) Měj se.
10/21/2013 3:05:08 PM
Když jsme měli pískomily, tak ty taky ruličku od toaleťáku vždycky krásně rozcupovaly a pak v tom spinkaly...Je dobře, že máte se ségrou tak dobrý vztah- pozdravuj ji :) jinak se mi tu líbilo a hlavně teda prosluněná neděle.
10/20/2013 10:18:41 PM
Čau! Hej zábavný týden:D Ten kachničkový deštník je epický xD Z Tvých týdnů je vidět jak máte se ségrou pěkný vztah:)) Vyřešení rozbité klece je hodno Bořka stavitele :D
10/20/2013 9:07:11 PM
Na Šumavě blaze, někdy líp než v Praze...fandím Ti...
10/20/2013 8:20:42 PM
Baara to napsala dobře. Barevné podání je super...
10/20/2013 12:39:18 PM
Bezva týden, dobře na mě působí barevnost i celková energie z něj :)


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow (70) Hola hola, škola volá! - 8. 10. 2013