Das Leben auf Planeten Erde durch die Augen ihrer Bewohner

left arrowprevious day Návšteva Romana a Veroniky - 3. 10. 2013
photo

27. 9.Freitag

photo

28. 9.Samstag

photo

29. 9.Sonntag

photo

30. 9.Montag

photo

1. 10.Dienstag

photo

2. 10.Mittwoch

photo

3. 10.Donnerstag


Der Set dieses Benutzers enthält Tagesbeschreibung in einer anderen Sprache, als die Sprache der Webseite ist, die du jetzt benutzt.
Česky Slovensky
Ráno mrzlo. V práci som čítal ISO dokumenty od Nemcov. Po obede som sa bol dať ostrihať. S Ľudkou sme sa stretli na námestí a šli sme kúpiť Dominikovi nejaké vecičky. Večer som šiel na futbal. Bolo nás málo, tak sme obvolali nejakých známych a čakali pred školou, kým niekto z nich príde. Dominikovi som z práce doniesol strúhadlo na jeho ceruzky. Ráno mrzlo. V práci som čítal ISO dokumenty od Nemcov. Po obede som sa bol dať ostrihať. S Ľudkou sme sa stretli na námestí a šli sme kúpiť Dominikovi nejaké vecičky. Večer som šiel na futbal. Bolo nás málo, tak sme obvolali nejakých známych a čakali pred školou, kým niekto z nich príde. Dominikovi som z práce doniesol strúhadlo na jeho ceruzky.
Kommentare

Du musst eingeloggt werden, um Kommentar hinzufügen zu können.

Anmeldung Registrieren

10/25/2013 1:04:52 PM
Ahoj Dalibor. Pozerám, že opäť si mal vôkoľ seba veľa kamarátov a veľa rôznych zážitkov. Zaujalo ma, ako si sa snažil odfotiť rýdzo slovenský nápoj vyrobený s bystrej vody rajeckej doliny, ktorá sa ako riadna riava valí do fľaše kofoly. Veľmo na mňa zapôsobilo dieťa krvi tvojej, ako si tak dupkajúc uteká v lúčoch večerného zore. Už mi tu chýba len malé žriebä, ktoré, sťa ako malé sôvä, spoza kríčka na tvoj týždeň kuká a teší sa. Krásna je ta reč slovenská :) Dúfam, že sa niekto ešte pridá.
10/25/2013 11:32:02 AM
Kofola je parádní:)
10/25/2013 11:26:03 AM
Zaujaly lidové slavnosti či hrátky s Kofolou :-)


Tags more tags

left arrowprevious day Návšteva Romana a Veroniky - 3. 10. 2013