La vida en el planeta Tierra vista por sus habitantes

left arrowprevious day next dayright arrow 90. týden - Se jmenovkami - 21. 9. 2015
photo

16. 9.Miércoles

photo

17. 9.Jueves

photo

18. 9.Viernes

photo

19. 9.Sábado

photo

20. 9.Domingo

photo

21. 9.Lunes

photo

22. 9.Martes


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Svítí na mě sluníčko a nejede mi tramvaj. Možná tady někdo na tu trojku čekal celou noc, až si musel pořídit křídla. Fortuna má ještě židli ve vchodu. Raději bych jela na kole, ale nemohu, po práci mám sbor. Sport mě ale neminul. V práci mě zdrželi tak dlouho, že jsem musela celou cestu na tramvaj běžet. Náhodou jsem doběhla, když ta má dovírala. Děkuji paní tramvajačce, co se jí mě zželelo a mi ještě otevřela. Vydýchávám jak se dá a snažím se spočítat, jak moc jedu pozdě :-( Na sboru nasazujeme cedulky a učíme se s novou sbormistryní. "Já vás obdivuji. Vy neslyšíte, ale přitom zpíváte." komentovala, jak jsme nepozorné. Bude s ní rozhodně zábava a ona si s námi také užije své :-) Rozcházíme se za tmy, ale ještě musím zajít koupit chleba.
Comentarios

Tienes que iniciar sesión para anadir comentarios

Iniciar sesión Registrarse

9/30/2015 9:20:24 PM
Mílo, sledujem, ako si zvykáš na novú zbormistrovú. Snáď sa vám bude dariť :-). Pekný week. A toho jedla, mám chuť na tie utorkové fazule. Jo a čo ta zelená krabička? To bude určite nejaká nová wolkkeška :-). Maj sa krásne.


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow 90. týden - Se jmenovkami - 21. 9. 2015