La vie sur la planète Terre par les yeux de ses habitants

left arrowprevious day next dayright arrow Kde jsi, jaro? - 25. 4. 2017
photo

23. 4.Dimanche

photo

24. 4.Lundi

photo

25. 4.Mardi

photo

26. 4.Mercredi

photo

27. 4.Jeudi

photo

28. 4.Vendredi

photo

29. 4.Samedi


Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser.
Česky
Voda umí:-)Bude čočka na kyselo, je ale tak hnusně plná šutráků, no jak za totáče:-)Přebírám neuvěřitelně dlouho a už mi z toho hrabe:-)Nakonec všecko opět dopadlo dobře:-)Jdu "vyprázdnit" psa:-)A Eda se chystá taky vyprázdnit psa, dokonce baskervillského:-))Tak pozor, nejen, že žere ponožky, ale teď dělá koruny:-))To se hodí, doufám, že jí to vydrží:-)Venku pěkně hnusně..Mokro, zima, nevlídno, apríl..Ještě poslední mrk a jde se spát..
Commentaires

Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.

Connexion Enregistrer

5/9/2017 8:21:14 PM
Taky se stále ptám, kde to jaro je? U nás bylo včera ráno 16 stupňů a dneska 3. Máš ty venkovky pořád hezký. A ksichtíky jsou taky povedené.


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Kde jsi, jaro? - 25. 4. 2017