La vie sur la planète Terre par les yeux de ses habitants

left arrowprevious day next dayright arrow Vánoční velikonoce - 6. 4. 2013
photo

1. 4.Lundi

photo

2. 4.Mardi

photo

3. 4.Mercredi

photo

4. 4.Jeudi

photo

5. 4.Vendredi

photo

6. 4.Samedi

photo

7. 4.Dimanche


Dans la série de cet utilisateur, il y a une déscription de la journée dans la langue autre que la langue de la page que tu es en train d´utiliser.
Česky
(1) 18,3 stupňů je super! Daleko do "rekordu" 13,3 před dvěma týdny. (2) Nejlepší část týdne, čas na noviny. (3) Ještě pustit dobrou hudbu. (4) Příprava na oběd. (5) Zatopíme a filmy jsou naše! (6) Sníh pomalu mizí, ale ještě to není ono. (7) včera bylo docela větrno. (8) Ale my máme doma už docela teplo. (9) ZOOM to je ono, zvlášť když jde o žraloky.
Commentaires

Vous devez etre enregistré pour pouvoir ajouter un commentaire.

Connexion Enregistrer

4/21/2013 9:31:53 PM
Vítám vás v projektu :-)
4/20/2013 8:54:38 AM
Vítám v projektu WOL a Ostrava jako taková musí mít snad nejvíc WOL na prum. počet obyvatel!
4/18/2013 8:13:17 PM
Vypadá to, že ano :-) . Díky za komentáře. Obdivuji všechny co máte za sebou už více týdnů. Kdo si to nevyzkouší, neví o čem to je. Je to obrovský koníček! Myslím, že docela velká kobyla. Bojuji už třetí týden. Uvidím v neděli, možná si vezmu dovču :-) , abych nabral sil a inspiraci. Jinak díky WoL se ze mě stal velmi vnímavý člověk ke svému okolí.
4/18/2013 9:11:21 AM
Sakra, WOL snad musí mít v Ostravě nějaké hnízdo :) Ale i pro mě, co tam byl v životě jen jednou pěkný a zajímavý týden.
4/17/2013 4:10:00 PM
Vítám dalšího kolegu-Ostraváka:-))Pěkná prvotinka, známá místa, jsem zvědavá, co uvidíme příště..Přeju, ať se Vám tu líbí:-))Šárka..


Tags more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Vánoční velikonoce - 6. 4. 2013