Viaţa pe planeta Pământ văzută de locuitorii acesteia

left arrowprevious day next dayright arrow Z ovčí vlny:-) - 31. 7. 2018
photo

29. 7.Duminică

photo

30. 7.Luni

photo

31. 7.Marţi

photo

1. 8.Miercuri

photo

2. 8.Joi

photo

3. 8.Vineri

photo

4. 8.Sâmbătă


Set of this user includes day descriptions in a different language than the language of the website you are using at the moment.
Česky
Vstávat..Venku je hrozně teplo už od rána a potulují se nám tu ježci, kapitální kousky!:-)Málokdy je uvidíte takhle ve dne..Nejspíš pátrají po vodě..Den ve znamení tvarohových lívanců, zkoušela jsem je prvně a měly jedinou vadu: Bylo jich moc, asi tak pro půl baráku:-)) Lívanec na půl hektaru:-)Vzpomněla jsem si na pana Wericha a pana Buriana, jak zadělávali na lívanec pro celé království:-))Nicméně byly vynikající, všem chutnaly a ani já jsem neodolala..Myslím, že je budu dělat častěji..Eda přijel z práce a nejdřív si dal pivo..Pak ty lívance a pak..šlofíka:-)Večer s foťákem:-)
Comentarii

Trebuie să fii conectat ca să poţi adăuga comentariu

Accesare Înregistrare

8/13/2018 11:44:21 AM
Šari, nádhera :) s vlnou jste si teda mákli! PO9 :) hmm a ty úterní lívanečky! ty vypadají nádherně:) asi Ti napíšu o recept ;) PÁ5 :)) máš to fajné, Šari ;) zdravím :))
8/11/2018 6:43:51 PM
Prima týden...ne každá se povede, ale Čt/5 je parádní...Po/2 -hotovej zlatoušek...:-)


Tag-uri more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Z ovčí vlny:-) - 31. 7. 2018