Жизнь на Земле глазами ее обитателей

left arrowprevious day next dayright arrow Budapešť je boží. Rýma už míň. - 3. 12. 2018
photo

30. 11.Пятница

photo

1. 12.Суббота

photo

2. 12.Воскресенье

photo

3. 12.Понедельник

photo

4. 12.Вторник

photo

5. 12.Среда

photo

6. 12.Четверг


Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент.
Česky
Nenáviděné pondělní ráno a nabourané zrcátko. Kupodivu ne mojí vinou. Naštěstí je to jen zničený plastový kryt, který najdu kousek dál na ulici... Tuším, že to byl autobus MHD, kteří u nás jezdí jako blázni a řídí se pravidlem, že větší má vždycky přednost. Po práci zastávka v IKEA a Jiřík přinesl Cairovi bažanty na cvičení. A taky máme už vánoční stromek. A cvičit.
Комментарии

Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.

Логин Регистрация

1/2/2019 4:09:28 PM
Co se týče Budapešti, naprosto souhlasím, byla jsem tam vloni o adventu... Co se týče knižního rituálu, tak to někdy nejsou ani dvě stránky... :-D Jinak opět super week..., a v novém roce 2019 přeju všechno jen to nej, hlavně štěstí a zdraví..., snad už je rýmička pryč. :-)
1/2/2019 7:23:55 AM
Budapešť je opravdu krásná, určitě doporučuji k návštěvě :) Držím palce, Šári, ať bacil taky rychle přejde a vše nej do nového roku <3
1/2/2019 5:48:21 AM
Ta Budapešť má nádhernou atmosféru, krásné fotky:-) Cairo je prostě pašák a krasavec:-)) No a rýmička dorazila na (doufám) krátkodobou návštěvu i ke mně, nezbývá než ji vypudit a popřát Ti do nového roku vše dobré a hodně zdraví, Evi..Tobě i Tvým milým!!:-))
1/2/2019 5:40:16 AM
Dvoustránkový knižní rituál, tak to mám taky :-)
1/1/2019 3:41:49 PM
Super :)


Теги more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Budapešť je boží. Rýma už míň. - 3. 12. 2018