Жизнь на Земле глазами ее обитателей

left arrowprevious day next dayright arrow Přátelé a kultura - 3. 6. 2010
photo

30. 5.Воскресенье

photo

31. 5.Понедельник

photo

1. 6.Вторник

photo

2. 6.Среда

photo

3. 6.Четверг

photo

4. 6.Пятница

photo

5. 6.Суббота


Страница данного Пользователя включает описания дней на языке, не доступном на сайте, которые вы ипользуете в данный момент.
Česky
1 - Aha, utržené poutko. 2 - Prohlížím PhotoExtrct. 3 - Zařídím něco ve městě. 4 -5 - Navštívím děčínské muzeum, výstavu skla Vladimíra Kleina. 6 - Ještě jednou se podívám do patra na fotografie Vladimíra Širla. 7 - Na budovách stále visí předvolební bilbordy. 8 - Zahrádky u restaurací jsou pusté, je zima. 9 - Přes most domů.
Комментарии

Необходимо войти, чтобы добавить комментарии.

Логин Регистрация

6/14/2010 5:43:27 PM
Tvé týdny se mi moc líbí. Ale to už jsem psal vícekrát. V každém týdnu je ji něco jiného co se v těch dalších nenajde. Jsem moc zvědavý co jedinečného z tvého života bude v tom dalším :-)
6/13/2010 5:18:03 PM
Takový příjemný týden který mi vytvořil úsměv na tváři. Souhlasim se Šárkou, do Vašeho života nuda opravdu nepatří.
6/12/2010 10:54:40 PM
Paní Emilko, Vy máte opravdu život, do kterého nuda nepatří..A to je dobře..Bylo mi tu u Vás milo, spoustu krásného jsem viděla, zvlášť ty krásné vyhlídkové snímky, já je neznám..Moc mne pobavil snímek informující o kolekci nových plavek, tam maj i na nás, vyvinutéXXXL!Super!Zdraví Šárka z Ostravy..


Теги more tags

left arrowprevious daynext dayright arrow Přátelé a kultura - 3. 6. 2010